Ook dit jaar doen wij mee aan de Rabobank Clubsupport actie! Hoe meer stemmen, hoe groter de opbrenst voor de club!

Ons doel:

Met behulp van het bestedingsdoel willen we voor onze eigen jeugdleden en kinderen uit Overdinkel activiteiten organiseren. Voorbeelden zijn toernooien, jeugdsportdagen en maatschappelijke activiteiten.

Over Sportclub Overdinkel:

Sportvereniging uit Overdinkel waar voetbal wordt aangeboden voor jong en oud. Daarnaast organiseren we verschillende maatschappelijke activiteiten voor de samenleving om de saamhorigheid te vergroten.

Stemmen kan vanaf 5 Oktober t/m 25 oktober voor mensen met een Rabobank rekening (in de app of online!).

Zoek op: Sportclub Overdinkel en stem op onze vereniging. Wij kunnen in deze zware tijden elke stem goed gebruiken.

https://www.rabobank.nl/particulieren/leden/clubsupport/

Stemmen jullie op ons? Delen zou ontzettend fijn zijn.